Uczniowie klas 3a i 3b wraz z wychowawcami p. Małgorzatą Radziszowską i p. Agnieszką Janas oraz p. Lucyną Niedbałą-Trojan obejrzeli w Teatrze Ludowym w Krakowie musical "Folwark zwierzęcy" w reż. Wojciecha Kościelniaka.
Brawurowy spektakl ze spektakularnymi układami choreograficznymi i współczesną muzyką, będący adaptacją Orwellowskiej antyutopii, przypomina o cienkich granicach między demokracją a dyktaturą.