11.10.2024

Przypominamy, że 14 października, z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej, w naszej szkole jest dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Lekcje w tym dniu się nie odbędą, a uczniowie będą mogli skorzystać z czasu wolnego.

W nawiązaniu do obchodów składamy kadrze pedagogicznej i pracownikom naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia wszystkim wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi, a także Dyrekcji.

Niech każdy dzień pracy przynosi Wam radość i satysfakcję, a trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń spotyka się z uznaniem i wdzięcznością. Życzymy Wam niesłabnącej pasji, która dodaje energii do podejmowania codziennych wyzwań, oraz inspiracji, która pomoże Wam rozwijać talenty i marzenia swoich uczniów.

Niech zdrowie, pogoda ducha i optymizm towarzyszą Wam każdego dnia, a osiągnięcia zawodowe i sukcesy wychowawcze będą źródłem dumy i radości. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i nieoceniony wkład w kształtowanie przyszłości młodych ludzi.

Niech ten wyjątkowy dzień będzie okazją do chwil refleksji i zasłużonego odpoczynku!

• Rajd śladami Patrona

11.10.2024

We wtorek uczniowie klas pierwszych udali się na Rajd śladami Patrona naszej szkoły, św. Jana Pawła II. Odwiedzili Sanktuarium Pasyjno -Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie nasz Patron często przyjeżdżał na modlitwę i chwilę refleksji.

Później udali się do Wadowic, gdzie odwiedzili Bazylikę w której nasz Patron przyjął chrzest oraz zwiedzili Muzeum Domu Rodzinnego św. Jana Pawła II. Multimedialna wystawa pozwoliła poznać jeszcze lepiej naszego patrona i zobaczyć wiele ciekawych eksponatów związanych z Jego życiem. Dużą popularnością cieszyły się kremówki, których nie mogło zabraknąć w tym miejscu. Ostatnim punktem był kościół św. Piotra, zbudowany jako dziękczynienie za Jego wybór na Stolicę Piotrową. Dzień pełen wrażeń pozwolił jeszcze lepiej poznać oraz docenić Jego osobę i wpływ, jaki miała na nasze życie i Ojczyznę.

• AS

08.10.2024

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym programie Aktywnej Szkoły, który oferuje szeroki wybór zajęć sportowych, dostosowanych do różnych zainteresowań i poziomów zaawansowania. Naszym celem jest promowanie aktywnego stylu życia oraz rozwijanie pasji wśród uczniów i uczestników.

Dlaczego warto dołączyć?

• Zróżnicowane aktywności pozwalające na rozwijanie różnych umiejętności.
            • Profesjonalna kadra, która wspiera uczestników na każdym etapie rozwoju.
            • Promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród uczniów.
            • Przyjazna, motywująca atmosfera, w której każdy może poczuć się komfortowo.

Zapraszamy...