• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

22.06.2024

Wczoraj zakończyliśmy kolejny rok szkolny pełen wyzwań i sukcesów! Podczas uroczystości, Pani Dyrektor wygłosiła inspirujące przemówienie, podsumowując nasze wspólne osiągnięcia oraz motywując do dalszego rozwoju i nauki.

Jednym z najważniejszych momentów było wręczenie nagród za najwyższe wyniki w nauce, specjalne osiągnięcia oraz wygrane konkursy. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom – Wasza ciężka praca i determinacja przyniosły wspaniałe rezultaty! Na zakończenie, Szkolna Grupa Teatralna oraz Szkolan Grupa Taneczna uraczyły nas krótkim pokazem swoich umiejętności.

• Energilandia

20.06.2024

Jeszcze trochę integracji i ekstremalnej zabawy przed otrzymaniem świadectw. 18 czerwca zameldowaliśmy się w Energilandii, 10 godzin na karuzelach i rollercosterach solidnie zakręciło nam w głowach.

• Ostatnie dni roku szkolnego

20.06.2024

W szkole nigdy nie jest nudno. Nawet ostatnie dni roku szkolnego można spędzić kreatywnie. Wystarczyło obrać się w 5-6 osobowe zespoły i wziąć udział w grze terenowej po szkole. We wtorek drużyny rozwiązywały rebusy, krzyżówki, szyfry i łamigłówki ale też zadania praktyczne np. ulepić żółwia z plasteliny, oszacować ile jest orzechów bez wyjmowania ich ze słoika, ułożyć równanie matematyczne z własnych ciał. Zadania bazowały na planszach, mapach, zdjęciach i materiałach dostępnych w salach lekcyjnych i korytarzach szkolnych. Na zwycięskie grupy czeka słodka nagroda.

• Dni Niepołomi

20.06.2024

Z powodu niesprzyjających warunków pogodowych, zapraszamy do auli Zespołu Szkół na wystawę związaną z realizacją programu Erasmus+ oraz ofertą edukacyjną naszej szkoły. Od godziny 12.00 do 16.00 do Państwa dyspozycji będzie również otwarta wirtualna strzelnica

• "Warto czytać"

14.06.2024

Młodzież naszej szkoły przez cały rok szkolny uczestniczyła w projekcie "Warto czytać" czytając książki dzieciom z Przedszkola Samorządowego. Serdecznie dziękujemy Wszystkim uczniom zaangażowanym w wolontariat, za Wasze ciepłe serce i uwagę dla małych dzieci. Najbardziej zaangażowane osoby otrzymały dyplomy przygotowane przez Przedszkole.