• Dni Niepołomi

20.06.2024

Z powodu niesprzyjających warunków pogodowych, zapraszamy do auli Zespołu Szkół na wystawę związaną z realizacją programu Erasmus+ oraz ofertą edukacyjną naszej szkoły. Od godziny 12.00 do 16.00 do Państwa dyspozycji będzie również otwarta wirtualna strzelnica

• "Warto czytać"

14.06.2024

Młodzież naszej szkoły przez cały rok szkolny uczestniczyła w projekcie "Warto czytać" czytając książki dzieciom z Przedszkola Samorządowego. Serdecznie dziękujemy Wszystkim uczniom zaangażowanym w wolontariat, za Wasze ciepłe serce i uwagę dla małych dzieci. Najbardziej zaangażowane osoby otrzymały dyplomy przygotowane przez Przedszkole.

• Fundacja Dzieciom Kolorowy Most

14.06.2024

Za nami kolejne już warsztaty dla uczniów z Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach, tym razem w zajęciach brali udział uczniowie klas pierwszych. Prowadzący Tomasz Bilicki rozmawiał z młodzieżą na temat zapobiegania przemocy i agresji w grupie rówieśniczej a także na temat wykorzystania potencjału tkwiącego w szkolnej rówieśniczej interwencji kryzysowej.

Po zakończonych Warsztatach "Bliżej Ucznia- bez presji i schematów" odbył się otwarty wykład dla całego Grona Pedagogicznego z Gminy Niepołomice, którego celem było pogłębienie wiedzy na temat przemocy rówieśniczej, planowania interwencji kryzysowej w szkole lub klasie a także poznanie sposobów radzenia sobie z przemocą rówieśniczą.

Ponad nauczycieli i prawie uczniów wzięło udział w organizowanym przez nas wydarzeniu. Z ankiet wypełnionych przez Uczniów i Grono Pedagogiczne jednoznacznie wynika, że tego typu wydarzenia są bardzo potrzebne, to czas, aby otwarcie rozmawiać o zdrowiu psychicznym uczniów, ale także czas, aby zadbać o dobro i spokój nauczycieli i pedagogów.

• Zwiedzamy

14.06.2024

Kolejne dni upłynęły klasie 3b pod znakiem zwiedzania - wrocławskiego zoo, Muzeum Narodowego we Wrocławiu oraz Ogrodu Japońskiego. Wszystko co dobre kiedyś się kończy, wracamy do domu.

• Sekretariat ogólny: tel. 12 281 16 94
        Sekretariat uczniowski: tel. 12 281 15 16
        Pedagog szkolny: tel. 12 281 19 31
        Hala Sportowa: tel. 12 281 33 87 (po godzinie 16:00)