• Grill

11.06.2024

Nasz rok współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Niepołomicach kończymy wspólnym grillem.

Przed nami wakacje, czas odpoczynku i regeneracji. Już we wrześniu wracamy i kontynuujemy naszą owocną współpracę. Dziękujemy za te wszystkie wspólne chwile. Mam nadzieję, że udało nam się zanieść Wam uśmiech.

• SpeekUp DebatujeMy

11.06.2024

Przedstawiciele naszej szkoły wzięli dziś udział w finałowej debacie oksfordzkiej i zmierzyli się z trzema problemami: likwidacji luki placowej, przyśpieszonej procedury nadawania obywatelstwa polskiego i uczestnictwa w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Finałowa debata była efektem przygotowań w ramach Projektu SpeekUp DebatujeMy, którą realizowała Fundacja ProPomost. Pojedynek na argumenty z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych z Giebułtowa i Skawiny był zacięty, ale pełen szacunku dla adwersarzy. Gratulujemy wiedzy i umiejętności argumentowania. Udział w tego rodzaju projekcie było znakomitą szkołą kształtowania postaw obywatelskich i szansą na kształtowanie umiejętności wystąpień publicznych.

I mimo że wygrywaliśmy i przegrywaliśmy pojedynki to dzięki Waszemu zaangazowaniu wszyscy dziś jesteście zwycięzcami

• Finał konkursu Get to Know America

11.06.2024

Po raz kolejny Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II gościł uczniów szkół podstawowych z gminy Niepołomice oraz z Proszówek, podczas finału konkursu Get to Know America.

Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice we współpracy z Konsulatem Generalnym Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie.

Przedstawiciele Konsylatu, pani Amelia VanderLaan , Public Diplomacy Officer oraz pani Janina Galas, American Information Resources Center Director opowiedziały uczniom o pracy dyplomaty.

Zwycięzcami konkursu zostali:

1 m-ce - Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II

2 m-ce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Niepołomicach

3 m-ce - Szkoła Podstawowa w Proszówkach

Gratulujemy zwycięzcom!

• Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach
      • Sekretariat ogólny: tel. 12 281 16 94
        Sekretariat uczniowski: tel. 12 281 15 16
        Pedagog szkolny: tel. 12 281 19 31
        Hala Sportowa: tel. 12 281 33 87 (po godzinie 16:00)
      • Plac Kazimierza Wielkiego 1
        32-005 Niepołomice