• 35. rocznica częściowo wolnych wyborów

4 czerwca 1989 r.

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły świętowali rocznicę częściowo wolnych wyborów z 1989 r.,wyborów które rozpoczęły przemiany demokratyczne w Polsce.

Jak co roku klasy rywalizowały w konkursie historycznym, którego tematem była historia Polski w latach 1944-1999. Zwycięzcą konkursu w tym roku została klasa 1bGratulujemy wszystkim uczniom wiedzy i dziękujemy za zaangażowanie podczas rywalizacji

• Młodzi głosują

06.06.2024

– prawybory do Parlamentu Europejskiego 2024– prawybory do Parlamentu Europejskiego 2024

We wtorek, 28 maja 2024 roku  szkolna komisja wyborcza przeprowadziła prawybory do Parlamentu Europejskiego. Ponad 500 szkół wzięło udział w ogólnopolskim projekcie  Młodzi głosują. Uczymy się aktywności obywatelskiej, której podstawową cechą jest nasze uczestnictwo w wyborach. Wyniki szkolnego głosowania możemy opublikować dopiero po wyborach 9 czerwca. Czekajcie cierpliwie.

• Finał XII Konkursu konstytucyjnego

06.06.2024

Zakończyliśmy rywalizację w ramach XII Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP. Wyłoniona w eliminacjach szkolnych piętnastka (dziesięciu finalistów w kategorii szkół podstawowych i pięciu w kategorii szkół ponadpodstawowych) spotkała się 24 maja 2024 roku w ścisłym finale.

Dwuetapowe zmagania (test pisemny oraz ustny sprawdzian wiedzy z  casusów prawa konstytucyjnego) pozwoliły wskazać laureatów XII edycji:

Kategoria szkół podstawowych:

Ada Włodarczak

Piotr Słoczyński

Karol Kozak

Kai Heik

Yevheniia Diachok

Kategoria szkół ponadpodstawowych:

Kacper Sekunda

Jakub Bazarnik

Magdalena Osika

Krzysztof Kowalski

Gabriel Jelonek

Burmistrzem Dzieci i Modzieży 2024 została Ada Włodarczak ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Niepołomicach.

• TESTY DO KLASY SPORTOWEJ

UWAGA! Zmiana daty testów sprawnościowych
            Nowa data:
            11 czerwca 2024

UWAGA! Zmiana miejsca testów sprawnościowych
            Nowy adres:
            Niepołomice, ul. Sportowa 16 (boisko treningowe)

Przypominamy o testach do klasy sportowej Akademii Puszcza Niepołomice

Jest to kontynuacja projektu, który wystartował w poprzednim roku szkolnym

Treningi pod szyldem MKS Puszcza Niepołomice, nauka w Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

więcej szczegółów: https://www.lo-niepolomice.pl/a/rekrutacja

kontakt: sekretariat@zsjp2.eduniepolomice.pl, koordynator@puszcza-niepolomice.pl