Z życia szkoły

     • Czas pożegnań

      12.05.2024

      Piątek, to ostatni dzień który spędziliśmy razem z naszymi przyjaciółmi z włoskiej szkoły IIS Federico Caffe w Rzymie. Był to dzień pełen emocji i wzruszeń. Rano uczestniczyliśmy w konferencji poświęconej realizacji programu Erasmus+. Po południu podziwialiśmy panoramę Rzymu z kopuły Bazyliki Św. Piotra pokonując 551 schodów

      Zwiedziliśmy wnętrze Bazyliki wsłuchując się w ciekawe opowieści o historii i architekturze najważniejszej świątyni chrześcijaństwa. Odwiedziliśmy również grób naszego patrona Ojca Świętego Jana Pawła II. To jeszcze nie koniec, zagorzali kibice piłki nożnej odwiedzili stadion AS Roma -Stadio OlimpicoWieczorem włoska pizza i ostatnie uściski.

     • Kung Fu Panda 4

      06.05.2024

      Z przyjemnością pragnę podzielić się z Wami relacją z naszej ostatniej eskapady.

      Otóż, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym seansie filmowym w Krakowskim kinie, gdzie rozkoszowaliśmy się kolejnymi przygodami Pandy w filmie "Kung Fu Panda 4". Po tym ekscytującym seansie udaliśmy się na zasłużony poczęstunek do restauracji McDonald's, gdzie każdy mógł skosztować swojego ulubionego zestawu.

      Muszę przyznać, że atmosfera była niezwykle serdeczna, a nasza grupa emanowała humorem i radością, która z pewnością była zaraźliwa dla wszystkich wokół.

      To wydarzenie było wyjątkowe z wielu powodów. Po pierwsze, to Wasza praca i zaangażowanie, drodzy uczniowie, uczyniły to możliwym. Pieniądze zebrane podczas kiermaszu wielkanocnego posłużyły do sfinansowania tego wspaniałego wyjścia.

      Chciałabym także podkreślić, że udział w tej wyprawie nie był przypadkowy. Wybraliśmy tych uczniów, którzy przez cały rok okazali się aktywnymi członkami naszej szkolnej społeczności, angażującymi się w różnorodne działania i inicjatywy wolontariatu, kółka plastycznego i samorządu uczniowskiego. Wasze wysiłki nie były niezauważone, grono pedagogiczne doceniają Waszą pracę oraz zaangażowanie.

      Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym wyjeździe, za Waszą energię, entuzjazm i za to, że tworzycie tak wspaniałą społeczność szkolną. Mam nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w Waszej pamięci i będzie inspiracją do dalszego działania.

      Z wyrazami szacunku i uśmiechu

      Pani Sylwia

       

  • Kontakty

   • Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach
   • Sekretariat ogólny: tel. 12 281 16 94 Sekretariat uczniowski: tel. 12 281 15 16 Pedagog szkolny: tel. 12 281 19 31 Hala Sportowa: tel. 12 281 33 87 (po godzinie 16:00)
   • Plac Kazimierza Wielkiego 1 32-005 Niepołomice Poland
   • Sylwia Galas
 • Galeria zdjęć

   brak danych