07.09.2024

W tym roku wybranym utworem był „Kordian” Juliusza Słowackiego. Pan vice dyrektor oraz Pani vice dyrektor wraz z uczniami z kółka teatralnego przeczytali fragmenty lektury zebranym przedstawicielom klas.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

03.09.2024

W Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach zainaugurowano nowy rok szkolny.

Tradycyjnie, była to również okazja do uhonorowania najlepszych uczniów za ich wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice, Michała Hebdy. Z kolei uczniowie klasy sportowej odebrali swoje nagrody od Prezesa Puszczy, Jarosława Pieprzycy.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Dzisiejszy dzień to początek nowego rozdziału w życiu naszej społeczności szkolnej. Wobec tego z radością witamy Was na progu nowego roku szkolnego! To czas nowych wyzwań, odkrywania nieznanych ścieżek wiedzy i budowania wspomnień, które pozostaną z Wami na zawsze.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam, aby każdy dzień wypełniała pasja do nauki, radość z poznawania świata i odwaga do realizowania swoich marzeń. Pamiętajcie, że szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale też przestrzeń, gdzie rozwijacie swoje talenty, budujecie przyjaźnie i kształtujecie przyszłość.

Szanowni Rodzice, życzymy Wam satysfakcji z sukcesów Waszych dzieci, cierpliwości w trudnych momentach i dumy z każdego ich osiągnięcia. Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy atmosferę sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi naszych uczniów.

Niech ten rok szkolny będzie pełen sukcesów, uśmiechu i wzajemnego wsparcia! Wspólnie możemy osiągnąć wszystko!