Z życia szkoły

     • Kung Fu Panda 4

      06.05.2024

      Z przyjemnością pragnę podzielić się z Wami relacją z naszej ostatniej eskapady.

      Otóż, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym seansie filmowym w Krakowskim kinie, gdzie rozkoszowaliśmy się kolejnymi przygodami Pandy w filmie "Kung Fu Panda 4". Po tym ekscytującym seansie udaliśmy się na zasłużony poczęstunek do restauracji McDonald's, gdzie każdy mógł skosztować swojego ulubionego zestawu.

      Muszę przyznać, że atmosfera była niezwykle serdeczna, a nasza grupa emanowała humorem i radością, która z pewnością była zaraźliwa dla wszystkich wokół.

      To wydarzenie było wyjątkowe z wielu powodów. Po pierwsze, to Wasza praca i zaangażowanie, drodzy uczniowie, uczyniły to możliwym. Pieniądze zebrane podczas kiermaszu wielkanocnego posłużyły do sfinansowania tego wspaniałego wyjścia.

      Chciałabym także podkreślić, że udział w tej wyprawie nie był przypadkowy. Wybraliśmy tych uczniów, którzy przez cały rok okazali się aktywnymi członkami naszej szkolnej społeczności, angażującymi się w różnorodne działania i inicjatywy wolontariatu, kółka plastycznego i samorządu uczniowskiego. Wasze wysiłki nie były niezauważone, grono pedagogiczne doceniają Waszą pracę oraz zaangażowanie.

      Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym wyjeździe, za Waszą energię, entuzjazm i za to, że tworzycie tak wspaniałą społeczność szkolną. Mam nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w Waszej pamięci i będzie inspiracją do dalszego działania.

      Z wyrazami szacunku i uśmiechu

      Pani Sylwia

       

     • Fizy(cz)ka ;) nie taka straszna!

      04.05.2024

      Sposób na dobry dzień :

      - odrobina słońca;

      - doborowe towarzystwo;

      - mądre spędzenie czasu!

      29 i 30 kwietnia klasy 4the i 4tip uczestniczyły w warsztatach: " W stronę ciemności", gdzie uczniowie naszej szkoły mogli doświadczyć egipskich ciemności oraz poznać sposób życia osób niewidomych. Po raz kolejny nasza wspsniała młodzież nie zawiodła nas w zakresie empatii i wrażliwości dla osób niepełnosprawnych.

      Na deser klasa 4he mogła bliżej przyjrzeć się pracy oraz funkcjonowaniu 5-cio gwiazdkowego hotelu Ferreus Modern Art Deco w Krakowie.

     • Podróż po Europie

      04.05.2024

      Akademią i konkursem pt. Podróż po Europie świętowaliśmy dzisiaj Dzień Europy oraz 20 rocznicę wstapienia Polski do Unii Europejskiej.

      W trakcie konkursu klasy prezentowały wylosowane kraje europejskie. Zwycięzcami została klasa 2b, na miejscu drugim ex aequo klasa I c i 4 TIP, miejsce trzecie ex aequo klasa I b i 2 a2. Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy Wszystkim za udział i zaangażowanie.

  • Kontakty

   • Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach
   • Sekretariat ogólny: tel. 12 281 16 94
    Sekretariat uczniowski: tel. 12 281 15 16
    Pedagog szkolny: tel. 12 281 19 31
    Hala Sportowa: tel. 12 281 33 87 (po godzinie 16:00)
   • Plac Kazimierza Wielkiego 1
    32-005 Niepołomice
    Poland
   • Sylwia Galas
 • Galeria zdjęć

   brak danych