Z życia szkoły

     • #KoszyczekWielkanocny

      30.03.2024

      Z okazji Świąt Wielkanocnych przyłączyliśmy się do akcji #KoszyczekWielkanocny

      Dzięki hojności uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zapełnić koszyk samymi przysmakami.
      W dniu 27 marca delegacja naszej szkoły udała się do Domu dla niewidomych mężczyzn im.Matki Elżbiety Czackiej w Niepołomicach i przekazała zawartość koszyczka.
      Dziękujemy wszystkim za okazane
      Dobro wraca
     • Spotkanie wielkanocne

      30.03.2024

      Spotkanie wielkanocne całej społeczności szkolnej, które miało miejsce wczoraj, było momentem refleksji nad prawdziwym znaczeniem Wielkanocy, złożenia sobie świątecznych życzeń oraz skosztowania pyszności przygotowanych przez uczniów.

      W środę zostały również rozdane nagrody książkowe oraz dyplomy dla zwycięzców Konkursu plastyczno - kulinarnego Słodkie Smaki Europy. W ramach tego konkursu uczniowie przygotowali ciasta typowe dla różnych państw europejskich.

      Wesołych Świąt!

     • Kiermasz Wielkanocny

      24.03.2024

      Dziś miało miejsce niezwykłe wydarzenie - kiermasz wielkanocny, który odbył się pomimo kaprysów pogody. Na terenie kiermaszu rozstawiono dwa stoiska, z których jedno było obsługiwane przez radę rodziców, oferując przepyszne ciasta, a drugie było miejscem, gdzie można było wziąć udział w loterii fantowej, prowadzonej przez nasze kółko plastyczne oraz zaangażowanych wolontariuszy z naszej szkoły.

      Mimo deszczu i gradobicia, które próbowały popsuć nam humor, atmosfera była niesamowicie radosna, wręcz taneczna. Nawet przybyła nasza Pani Dyrektor Zuzanna Polańska oraz Pan Michał Hebda, co dodatkowo uświetniło nasze wydarzenie.

      Niesamowite było to, że każdy los był wygrany, co wzbudziło ogromną radość wśród naszych nabywców. Pani Sylwia Galas zachęcała mieszkańców Niepołomic do udziału w wielkanocnej loterii, co dodatkowo przyczyniło się do sukcesu naszego kiermaszu.

      Nie możemy zapomnieć o fantastycznej pracy naszego kółka plastycznego oraz grupy wolontariuszy, którzy pięknie obsługiwali całe stoisko, sprawiając, że nawet trudne warunki pogodowe nie były w stanie nam przeszkodzić.

      Mimo przeciwności losu, kiermasz okazał się niezwykle udany, a my serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z tego radosnego dnia.

     • Kulinarne zmagania w Izbie Regionalnej

      23.03.2024

      Kulinarne zmagania podczas przygotowywania jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich dań-pierogów.

      Młodzież z naszej szkoły i ze szkoły włoskiej Federico Caffe z Rzymu poznawała tajniki polskiej kuchni własnoręcznie lepiąc pierogi nadziane smakowitymi farszami. Pierogi, a zwłaszcza zabawa przy ich tworzeniu były jedyne w swoim rodzaju. Dziękujemy Izbie Regionalnej w Niepołomicach za udostępnienie obiektu

     • Mecz Polska-Włochy

      23.03.2024

      Fantastyczny mecz na boisku Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach między drużyną gospodarzy i naszych gości z Rzymu. Dziś górą była włoska szkoła futbolu. Gratulujemy zaangażowania i pasji

  • Kontakty

   • Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach
   • Sekretariat ogólny: tel. 12 281 16 94
    Sekretariat uczniowski: tel. 12 281 15 16
    Pedagog szkolny: tel. 12 281 19 31
    Hala Sportowa: tel. 12 281 33 87 (po godzinie 16:00)
   • Plac Kazimierza Wielkiego 1
    32-005 Niepołomice
    Poland
   • Sylwia Galas
 • Galeria zdjęć

   brak danych