• Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

22.12.2023

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek wprowadził dziś radosny, świąteczny nastrój, uczniowie pokazali swoje artystyczne oblicze, a nauczyciele wraz z dyrekcją uraczyli wszystkich swoim wykonaniem utworu "Gore gwiazda Jezusowi". Gościnnie wystąpili przedstawiciele Środowiskowego Domu Samopomocy.

Gratulujemy klasie 4a - zwycięzcom tegorocznej edycji i do zobaczenia za rok!

• Życzenia Świąteczne

22.12.2023

Dzisiaj grupa teatralna wraz z panią dyrektor Zuzanną Polańską oraz panią wicedyrektor Ewą Fijał składała życzenia świąteczne. Młodzież śpiewała pastorałki w języku polskim i ukraińskim życząc wszelkiej pomyślności m.inn. Panu Burmistrzowi Romanowi Ptakowi oraz pracownikom urzędu, Pani dyrektor Domu Kultury Natalii Nowackiej, Pani dyrektor Biblioteki Joannie Lebiest, Panu Pawłowi Pawłowskiemu, Księdzu proboszczowi Stanisławowi Mice, komendantowi Posterunku Policji w Niepołomicach Panu Rafałowi Dzierżakowi.

• Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach
      • Sekretariat ogólny: tel. 12 281 16 94
        Sekretariat uczniowski: tel. 12 281 15 16
        Pedagog szkolny: tel. 12 281 19 31