Biblioteka - aktualności
„Podsumowanie bajkowych spotkań”
- 26.06.2026 04:47
- To było kilka miesięcy pełnych magicznych spotkań z Przedszkolakami. Za nami ostatnie wspólne czytanie o niezwykłych przygodach bohaterów dziecięcych bajek.
Miłym momentem czerwcowych odwiedzin było wręczenie podziękowań uczennicom oraz opiekunowi przez Panią Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Niepołomicach. Ogromnie dziękujemy za możliwość włączenia się w akcję szerzenia literatury wśród dzieci
i młodzieży Dyrekcji oraz całemu Gronu Pedagogicznemu Przedszkola. W Zespole Szkół mamy wspaniałą, pełną empatii młodzież. Podziękowania za czas, wielkie serce i piękne czytanie należą się również naszym wolontariuszom. Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym Przedszkolaki!!!







- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły







