• Razem ku Loterii Fantowej!

18.03.2024

Dziękujemy Wam z całego serca za udział w pierwszym etapie naszego kiermaszu szkolnego! To był niezwykły dzień pełen radości, smakołyków i wspaniałych wrażeń.

Dziękujemy:

• Utalentowanym Cukiernikom: Wasze wypieki były absolutnie przepyszne i dodawały uroku naszemu kiermaszowi. Wasza kreatywność i pasja sprawiły, że każdy kęs był prawdziwą ucztą dla podniebienia.

• Super Sprzedawcom z Samorządu: Wasze zaangażowanie i profesjonalizm sprawiły, że cały kiermasz przebiegał sprawnie i przyjemnie. Dzięki Waszej pracy każdy znalazł coś dla siebie i z uśmiechem wychodził z naszej szkoły.

• Chłopcom z I TIP: Wasza pomoc przy przygotowaniach i posprzątaniu była nieoceniona. Dzięki Wam wszystko przebiegło bezproblemowo, a nasza szkoła lśniła czystością i porządkiem.

• Kółku Plastycznemu: Wasza oprawa artystyczna nadała kiermaszowi wyjątkowego charakteru.

• Kółku Chemicznemu: Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za Wasz niezwykły wkład w nasz kiermasz szkolny! Wasze wiosenne kosmetyki były prawdziwym hitem i niezwykle zaskakującym dodatkiem do naszej oferty.

• Dziękujemy również wszystkim Klientom szkolnego kiermaszu, za wsparcie, jakie okazaliście przez zakupy!

Co dalej? Zapraszamy Was już w najbliższą niedzielę na drugi etap kiermaszu - Loterię Fantową! Już niedługo zdradzimy więcej informacji na temat tego wydarzenia. Bądźcie z nami!

Przypomnienie: Wesprzyj Naszą Loterie Fantową! Chcielibyśmy Wam przypomnieć, że nadal trwa zbiórka fantów na naszą loterie Fantową, która odbędzie się w najbliższą niedzielę palmową! Jeśli chcielibyście wesprzeć naszą inicjatywę, zachęcamy do zostawienia niespodzianki o stanie nowym w miejscu zbiórki fantów - czyli w auli szkolnej.

Razem możemy uczynić naszą Loterię jeszcze bardziej atrakcyjną!

Dziękujemy Wam jeszcze raz za Wasze zaangażowanie i pomoc. To był niezapomniany dzień pełen radości i wspólnych przeżyć.

Sylwia Galas

• Witamy uczniów z Rzymu

18.03.2024

Serdecznie witamy grupę uczniów ze szkoły średniej Federico Caffe z Rzymu. Wspólnie z naszą młodzieżą będziemy realizować projekt edukacyjny w ramach programu Erasmus +. Dzisiaj pierwszy dzień ich pobytu w Niepołomicach i naszej szkole.

• Wystawa VINCENTA VAN GOGHA

15.03.2024

Prace słynnego artysty zaprezentowane dzięki technologii Digital Art 360, przeniosły klasy 3THE, 4THE i część klasy 4TIP w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza.

Wszystkie prace artysty wyświetlane były jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Ściany wokół oraz podłoga przemieniły się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza. Program wystawy skupi się również na listach VAN GOGHA do jego brata Theo. Polecamy.