• Konkurs Plastyczno-Filozoficzno-Etyczny

Odnaleźć Siebie
  • Temat: Dokąd zaprowadzi nas współczesna rewolucja technologiczna?

Cele konkursu:

• Zachęcenie uczestników do refleksji nad wpływem współczesnej rewolucji technologicznej na społeczeństwo, jednostkę oraz etyczne dylematy z nią związane.
    • Wyrażenie filozoficznych i etycznych przemyśleń poprzez sztukę plastyczną.

Warunki uczestnictwa:

• Konkurs adresowany jest do uczniów Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach.
    • Praca plastyczna powinna być wykonana na formacie A3.
    • Tematem pracy jest pytanie: Dokąd zaprowadzi nas współczesna rewolucja technologiczna?.
    • Praca powinna zawierać komentarz/artystyczną opinię na temat filozoficzno-etycznego aspektu rozwoju technologicznego.
    • Prace należy podpisać: imię, nazwisko, klasa - drukowanymi literami z tyłu pracy.

Kryteria oceny:

• Zgodność z tematem.
    • Ekspresja artystyczna.
    • Przekaz filozoficzno-etyczny.
    • Oryginalność i kreatywność.

Termin nadsyłania prac:
    Prace należy dostarczyć do Organizatora i Koordynatora Konkursu Pani Sylwii Galas do dnia 17.11.2023.

Nagrody:

• Prace laureatów zostaną nagrodzone.
    • Prace wybrane do wystawy będą prezentowane podczas Konkursu Talentów.

Uwagi końcowe:

• Prace oceniać będzie komisja składająca się z nauczycieli szkoły.
    • Wszelkie prace muszą być oryginalne i własnego autorstwa.
    • Organizator zastrzega sobie prawo do używania prac w celach realizacji projektu edukacyjnego Odnaleźć siebie.
    • Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych zgodnie z RODO w celu prowadzenia konkursu.

Koordynator: Sylwia Galas

Link do projektu: odnalezcsiebie.edu.pl