• Spotkanie z Panią Izabelą Cywą

09.02.2024

8. lutego odbyło się spotkanie z panią Izabelą Cywą na temat Jej pracy misyjnej w Republice Środkowoafrykańskiej. Podsumowaliśmy akcję charytatywną na rzecz misji: "Kup Pan szczotkę, podaj mydło, opatrunek na ratunek". Spotkanie było też okazją do propagowanie wśród młodzieży idei wolontariatu. Dziękujemy pani Izie za podzielenie się częścią swojego życia oraz za owocną współpracę.

Słowa wdzięczności kierujemy do Dyrekcji, nauczycieli i uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Jodłówce za włączenie się w zbiórkę na rzecz misji i za udział w prelekcji. Dziękujemy podopiecznym i terapeutom Środowiskowego Domu Samopomocy w Niepołomicach za obecność.

• „Odnaleźć siebie” na wycieczce

09.02.2024

Klasa IV THE realizując projekt edukacyjny: „Odnaleźć siebie” wzięła udział w wycieczce przedmiotowej do Opactwa Benedyktynek w Staniątkach. Tematem przewodnim wyprawy było poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: Jaką rolę w budowaniu Europy odegrały zakony?

„Odnaleźć Siebie” to projekt edukacyjny, który został przygotowany pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Jego zadaniem jest rozwijanie zainteresowań młodych ludzi związanych z tematyką społeczno – kulturową.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały p. Barbara Daniec –Kapałka i p. Halina Antosz.

• Nowości w Bibliotece

05.02.2024

Książki zakupiono dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa, Priorytet 3.2.

Ferie z zbliżają się do nas wielkimi krokami. Biblioteka szkolna zaopatrzyła się o wiele nowości książkowych, które z pewnością umilą Wasz czas. Przypominamy również o możliwości korzystania z czytnika elektronicznego podczas pobytu w bibliotece z dostępem do 200 tys tytułów z elektronicznej biblioteki Legimi.
          • Turniejem o Puchar Burmistrza

02.02.2024

Cóż to były za emocje!

Styczeń zakończyliśmy spektakularnym turniejem o Puchar Burmistrza, który odbył się naszej szkole.

W turnieju, brało udział pięć drużyn z powiatu wielickiego i wszystkie zacięcie walczyły o miejsce na podium.

Nasza szkoła, poszczycić się może grą na najwyższym poziomie, co przełożyło się na uzyskane wyniki.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi, organizatorom, zawodnikom oraz kibicom.

Zapraszamy za rok!

• Powiatowe zawody z pływania

02.02.2024

Dnia 25.01 odbyły się powiatowe zawody z pływania drużynowego oraz indywidualnego.

Wyniki prezentują się następująco:

Pływanie drużynowe:

-Sztafeta chłopców miejsce 1

Pływanie indywidualne:

Styl motylkowy

-Kacper Tynor miejsce 1

-Michał Żak miejsce 3

Styl dowolny chłopców

-Mikołaj Stanisz miejsce 1

-Oleksandr Kolbasin miejsce 2

-Marcel Grabowski miejsce 4

Styl dowolny dziewcząt

-Anna Chytkowska miejsce 4

Styl grzbietowy

-Hubert Janczyk miejsce 4

Gratulujemy czasów i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich!