Start Projekty CKZ Branży Elektr-Elektronicz. Listy uczniów przyjętych na kurs prawa jazdy kat. B
czwartek, 18 maja 2017 19:40

Listy uczniów przyjętych na kurs prawa jazdy kat. B

W dniu 18.05.2017 r. na podstawie złożonych dokumentów rekrutacyjnych i kryteriów zawartych w regulaminie Projektu, została opracowana lista rankingowa oraz lista rezerwowa uczestników na kurs Prawa jazdy kat. B.

Lista rankingowa uczestników kursu Prawa jazdy kat. B wg numerów w dziennikach:

14 (2TE), 17 (2TI) ,14 (2TI), 7 (2TI), 11 (3TI), 17 (3TE), 13 (3TI), 2 (3TI)

Lista rezerwowa uczestników kursu Prawa jazdy kat. B wg numerów w dzienniku:

5 (2TE), 9 (3TI), 13 (2TI)

Pełne listy, wraz z punktacją są dostępne do wglądu w biurze projektu - sala 11