Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Projekty CKZ Branży Elektr-Elektronicz. Rekrutacja na I edycję kursów, wycieczek zawodoznawczych i staży wakacyjnych w firmach w roku szk. 2016/17
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
wtorek, 05 kwietnia 2016 11:40

Rekrutacja na I edycję kursów, wycieczek zawodoznawczych i staży wakacyjnych w firmach w roku szk. 2016/17

W dniach 4-19.04.2017 r. odbywać się będzie rekrutacja na kursy, wycieczki zawodoznawcze i staże wakacyjne, które zaplanowano w Projekcie na II semestr roku szk. 2016/2017:

 

1. Kurs CDN OPTIMA dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik ekonomista

2. Kurs IT Essentials dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk

3. Kurs Grafiki komputerowej dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk

4. Kurs tworzenia stron WWW dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk i technik ekonomista

5. Kurs Prawa jazdy kat. B dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk i technik ekonomista (wymagane ukończone 18 lat)

6. Wycieczkę zawodoznawczą do ACK CYFRONET w Krakowie dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk

7. Płatne staże wakacyjne w firmach branży informatycznej/ekonomicznej dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk i technik ekonomista

8. Kurs Druku 3D dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk (uruchomienie kursu uzależnione od możliwości sprzętowych)

9. Kurs Programowania aplikacji mobilnych (system Android) uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk (uruchomienie kursu uzależnione od możliwości sprzętowych)

10. Kurs CISCO CCNA 1-2 dla uczniów klas 2-4 kształcących się w zawodzie technik informatyk (uruchomienie kursu uzależnione od możliwości sprzętowych)

 

Więcej informacji można uzyskać w biurze projektu - sala 11.

Konieczne jest złożenie stosownych dokumentów: deklaracji udziału w projekcie i oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych.

Ilość miejsc ograniczona! O przyjęciu decyduje w pierwszej kolejności średnia ocen z przedmiotów zawodowych na świadectwie, w roku szk. 2015/16.

 

ZAPRASZAMY !!!

Zbigniew Florczykiewicz

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS