Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Ropoczęcie zajęć w ramach Projektu
czwartek, 24 lutego 2011 10:12

Ropoczęcie zajęć w ramach Projektu

Uczniowie uczęszczający do Technikum w Naszej szkole, rozpoczęli zajęcia w ramach Projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce".

W sumie zrekrutowano 85 uczniów z technikum informatycznego jak i technikum hotelarskiego.

Uczniowie technikum informatycznego biorą udział w zajęciach kluczowych z matematyki, j. obcego, informatyki oraz doradztwa zawodowego. Dla jednych jest to okazja do rozszerzenia swojej wiedzy, dla drugich nadrobienia zaległości.
Miejmy nadzieję, że zdobyta wiedza przełoży się na dobre wyniki na świadectwach oraz maturze

Rozpoczęły się też zajęcia branżowe.
Na początek 6 najdzielniejszych z dzielnych i najodważniejszych z odważnych ruszyło do Krakowa na kurs CISCO. Wierzymy, że nie polegną w boju, a ciężko zdobytą wiedzę i umiejętności w przyszłości wykorzystają i znajdą dzięki nim wymarzoną pracę.

Uczniowie technikum hotelarskiego udział w Projekcie zaczęli od udziału w zajęciach kluczowych. Tak samo jak ich koledzy z technikum informatycznego uczestniczą w zajęciach z matematyki, j. obcego, informatyki oraz doradztwa zawodowego.
W styczniu rozpoczną się pierwsze zajęcia branżowe od kursu baristycznego, w których weźmie udział 5 osób.