Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Uroczyste otwarcie pracowni hotelarskiej
czwartek, 24 lutego 2011 10:05

Uroczyste otwarcie pracowni hotelarskiej

Dzięki funduszom z projektu EFS "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce" oraz funduszom gminy (część wyposażenia została zakupiona z budżetu szkoły)
16 października 2010 r.
nastąpiło uroczyste otwarcie pracowni hotelarskiej.

Przecięcia biało-czerwonej wstęgi dokonali w czasie Święta Patrona Szkoły Burmistrz MiG Niepołomice Roman Ptak, Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Ciastoń oraz dyrektor Zespołu Szkół Barbara Wiśniowska.

Pracownia hotelarska została wyposażona w ramach cross-finansingu w kwocie 24,5 tysiąca złotych, dzięki czemu uczniowie będą mogli zdobywać wiedzę i umiejętności zawodowe w nowoczesnej sali dydaktycznej. Pracownia hotelarska spełnia kilka funkcji:

• pracowni ogólnodydaktycznej,
  • recepcji hotelowej z pełnym oprogramowaniem komputerowym,
  • sali obsługi konsumenta,
  • pokoju hotelowego.

Oglądnij film z otwarcia pracowni