Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 24 lutego 2011 09:56

Kurs CISCO

 

Kończy się powoli kurs dla pierwszej grupy uczniów technikum informatycznego, szczególnie zainteresowanych działaniem sieci komputerowych - stąd też wszyscy obecnie uczęszczający na kurs to uczniowie klas III i IV, którzy wybrali specjalizację Zarządzanie Sieciowymi Systemami Operacyjnymi.

Kurs nie jest łatwy, ale przynosi uczniom wiele satysfakcji. Oddajmy głos jednemu z nich, aby nam przybliżył całą o nim prawdę:

"Kurs CISCO CCNA Exploration, w którym mają szansę uczestniczyć najlepsi uczniowie technikum informatycznego, ze specjalizacją sieci komputerowe. Jest to kurs, na który trzeba poświęcić znaczną część swojego czasu, lecz możliwość kształcenia się w wybranej przez siebie specjalizacji oraz przygoda z terminalami, specjalistycznym oprogramowaniem, routerami CISCO jest warta każdej minuty.
Na pierwszym semestrze tworzymy sieci na maskach VLSM, w pełni konfigurujemy routery, poznajemy możliwości sieci jakich nie znaliśmy. Dodatkowo kurs ten daje nam możliwość zdobycia prestiżowego certyfikatu uznawanego na całym świecie.
Pogłębiając swoją wiedzę gwarantujemy sobie lepszy start w przyszłość"

 

Nasza "drużyna" w laboratorium CISCO.

 

A gdzie się podział system Windows? - pracujemy z terminalami!

 

Czterech na jednego?

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS