czwartek, 24 lutego 2011 09:56

Kurs CISCO

Kończy się powoli kurs dla pierwszej grupy uczniów technikum informatycznego, szczególnie zainteresowanych działaniem sieci komputerowych - stąd też wszyscy obecnie uczęszczający na kurs to uczniowie klas III i IV, którzy wybrali specjalizację Zarządzanie Sieciowymi Systemami Operacyjnymi.

Kurs nie jest łatwy, ale przynosi uczniom wiele satysfakcji. Oddajmy głos jednemu z nich, aby nam przybliżył całą o nim prawdę:

"Kurs CISCO CCNA Exploration, w którym mają szansę uczestniczyć najlepsi uczniowie technikum informatycznego, ze specjalizacją sieci komputerowe. Jest to kurs, na który trzeba poświęcić znaczną część swojego czasu, lecz możliwość kształcenia się w wybranej przez siebie specjalizacji oraz przygoda z terminalami, specjalistycznym oprogramowaniem, routerami CISCO jest warta każdej minuty.
Na pierwszym semestrze tworzymy sieci na maskach VLSM, w pełni konfigurujemy routery, poznajemy możliwości sieci jakich nie znaliśmy. Dodatkowo kurs ten daje nam możliwość zdobycia prestiżowego certyfikatu uznawanego na całym świecie.
Pogłębiając swoją wiedzę gwarantujemy sobie lepszy start w przyszłość"

Nasza "drużyna" w laboratorium CISCO.

A gdzie się podział system Windows? - pracujemy z terminalami!

Czterech na jednego?