Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na wizytę studyjną do Chorwacji
czwartek, 19 marca 2015 09:30

Rekrutacja na wizytę studyjną do Chorwacji

Rekrutacja na wizytę studyjną do Chorwacji w roku szk. 2014/15

Wizyta studyjna w Turyngii.

W ramach Projektu "Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce" jeden uczeń Technikum, kształcącego w zawodzie technik informatyk może wziąć udział w wizycie studyjnej do Chorwacji.

Wizyta odbędzie się w dniach 16-24 maja 2015 r.

Wszystkie koszty związane z podróżą oraz pobytem na miejscu (koszty transportu, wyżywienia, zakwaterowania) pokrywa Lider Projektu.
O dokładnym terminie wyjazdu uczestnicy zostaną powiadomieni na 3 tygodnie przed podróżą.

Rekrutacja uczniów:
O zakwalifikowaniu na wyjazd może ubiegać się uczeń, który spełna łącznie następujące warunki:
1. Uczęszcza do technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk
2. Jest uczniem klasy drugiej lub wyższej
3. Skorzystał z co najmniej jednej formy wsparcia w ramach Projektu
4. Zna język angielski w stopniu komunikatywnym
5. Ma wysoką średnią ocen

Zgłoszenia przyjmuje szkolny lider Projektu Zbigniew Florczykiewicz do dnia 3.04.2015 r.

Komisja rekrutacyjna po przeanalizowaniu wniosków ogłosi ucznia, który weźmie udział w wizycie studyjnej do dnia 8.04.2015 r.