Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na kurs kelnerski
niedziela, 11 stycznia 2015 14:22

Rekrutacja na kurs kelnerski

W dniach  12-16.01.2015 r. zostanie przeprowadzona rekrutacja na kurs kelnerski, którego rozpoczęcie jest planowane na drugą połowę stycznia. Dokładne daty zajęć zostaną podane po ustaleniach z uczestnikami i prowadzącym.

Kurs dotyczy uczniów klas II-IV technikum hotelarskiego. Ilość miejsc: 10

Szkolenie skierowane jest do osób, które chciałyby zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi gości w restauracji, sprawnego podawania potraw i serwowania wina w restauracji. Każdy dzień podzielony jest na część praktyczną i teoretyczną. Uczestnicy szkolenia podczas zajęć obsługują gości w zaaranżowanej do ćwiczeń restauracji.

Osoby, które chcą zgłosić chęć udziału proszone są w w/w terminie o kontakt ze szkolnym liderem Projektu Zbigniewem Florczykiewiczem.

Regulamin zgodnie z którym odbywa się rekrutacja: http://www.lo-niepolomice.pl/index.php/projekty/modernizacja-ksztacenia-zawodowego-w-maopolsce/item/101-regulamin-uczestnictwa-w-projekcie.html