Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na kurs grafiki komputerowej: Grafika rastrowa - obróbka zdjęć
czwartek, 08 stycznia 2015 20:15

Rekrutacja na kurs grafiki komputerowej: Grafika rastrowa - obróbka zdjęć

Rekrutacja na kurs Grafika rastrowa - obróbka zdjęć

W miesiącu styczniu w ramach Projektu zostanie zorganizowany drugi kurs dotyczący grafiki komputerowej: Grafiki  rastrowa - obróbka zdjęć.
Szkolenie skierowane jest dla uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk chcących w sposób profesjonalny zajmować się obróbką zdjęć oraz projektowaniem graficznym. W ciągu 20 godzin szkolenia będzie można się nauczyć podstaw pracy w programie PhotoShop i GIMP, przeprowadzić profesjonalny retusz zdjęcia,  tworzyć fotomontaże, przygotowywać materiały do druku lub na strony WWW.

Chętni proszeni są o zgłaszanie się do szkolnego lidera projektu Zbigniewa Florczykiewicza w dniach 8-14.01.2015 r.

Kurs przewidziany jest dla grupy 10 osób i będzie realizowany w firmie Kompugraf Salon Grafiki Komputerowej s.c., ul. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków,
tel. 12/427-24-57, email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.