Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja uczestników na staż-wizytę zawodoznawczą do hotelu
poniedziałek, 03 listopada 2014 15:58

Rekrutacja uczestników na staż-wizytę zawodoznawczą do hotelu

Do dnia 7.11.2014 r trwa rekrutacja na staż-wizytę zawodoznawczą do hotelu, której celem jest zapoznanie się z infrastrukturą hotelu, poznanie specyfiki zawodów związanych z gastronomią na przykładzie restauracji oraz udział w warsztatach przewodnickich po wybranej miejscowości turystycznej.

Dotyczy: uczniowie klasy drugiej i trzeciej technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa

Ilość miejsc: 17

Zapisy u szkolnego lidera Projektu Zbigniewa Florczykiewicza