niedziela, 02 listopada 2014 09:44

Kurs barmański

W dniach 20-30 października 2014 r. odbył się w Zespole Szkół kurs barmański dla 5 uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa. To już ostatni zaplanowany kurs w tej edycji Projektu Modernizacja Kształcenia zawodowego w Małopolsce.

Kurs miał za zadanie wprowadzić w zagadnienia pracy za barem oraz pozwolić na postawienie pierwszych kroków w zawodzie barmana, z zapleczem podstawowych informacji i zdolności praktycznych. Uczestnicy wyszli z kursu bardzo zadowoleni, z ogromem przepisów na przeróżne drinki ...

Uwieńczeniem pracy są zdobyte certyfikaty:

Ale wcześniej trzeba się było solidnie "napracować":