Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Nabór na stanowisko pomocy administracyjnej i powierzenia obowiązków Lidera Szkolnego
piątek, 17 października 2014 17:34

KOMUNIKAT

Dyrektor Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II ogłasza nabór na stanowisko pomocy administracyjnej i powierzenia obowiązków Lidera Szkolnego ( umowa o pracę na czas określony od 01.11.2014 do 31.08.2015) w zakresie realizacji Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”. Do obowiązków Lidera szkolnego należeć będzie:

- Upowszechnianie wśród uczniów informacji o naborach na zajęcia, kursy i szkolenia oraz o konkursach i wszelkich wydarzeniach organizowanych w ramach projektu.

- Opracowywanie baz danych oraz raportów kwartalnych działań realizowanych przez szkołę.

- Koordynacja i organizacja wydarzeń i akademii szkolnych związanych z promocją projektu.

- Współudział w organizacji konkursów dla uczniów.

-        Redagowanie i wprowadzanie informacji dotyczących szkoły objętej nadzorem Lidera Szkolnego na stronę internetową projektu i  ogólno – regionalny portal szkolnictwa zawodowego.

- Stała współpraca z koordynatorem gminnym.

- Stała współpraca z zespołem ds. promocji i informacji lidera partnerstwa.

- Uzupełnianie formularza PEFS.

- Rekrutacja uczestników do projektu.

- Terminowość realizacji zadań w ramach PRS w szkole.

Zainteresowanych podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do Dyrektora Szkoły w terminie do 31 października 2014 roku.

Niepołomice, 17.10.2014 r.