Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja uczestników na kurs barmański
sobota, 04 października 2014 20:29

Rekrutacja uczestników na kurs barmański

W dniach 1-7.10.2014 r. odbywa się rekrutacja na kurs barmański, który będzie realizowany w IV kwartale 2014 r. Osoby, które chcą zgłosić chęć udziału w tym kursie proszone są w w/w terminie o kontakt ze szkolnym liderem Projektu Zbigniewem Florczykiewiczem.

Kurs dotyczy uczniów klas II-IV technikum hotelarskiego, którzy mają ukończone 18 lat.

Regulamin zgodnie z którym odbywa się rekrutacja: http://www.lo-niepolomice.pl/index.php/projekty/modernizacja-ksztacenia-zawodowego-w-maopolsce/item/101-regulamin-uczestnictwa-w-projekcie.html

Ilość miejsc: 5
Kurs będzie się odbywał w budynku Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach