Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Kurs na prawo jazdy kat. B
sobota, 04 października 2014 20:13

Kurs na prawo jazdy kat. B

Uczniowie klas kształcących się w zawodzie technik hotelarz i technik informatyk zakończyli kurs na prawo jazdy kat. B. Kurs prowadziła firma "Auto-Zebra" z Niepołomic. W ramach nieodpłatnych zajęć uczniowie odbyli 30 godz. zajęć teoretycznych oraz 30 godzin jazdy. Wszyscy są już po egzaminie wewnętrznym i pewnie myślą już o egzaminie państwowym. Egzamin ten uczniowie zdają we własnym zakresie - nie jest objęty Projektem.

Był to ostatni z cyklów szkoleń na prawo jazdy w ramach Projektu. Z oferty skorzystało 45 uczniów Technikum. Mamy nadzieję na takie kursy w nowym Projekcie.