Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Kurs CISCO CCENT (technik sieciowy)
sobota, 04 października 2014 19:52

Kurs CISCO CCENT (technik sieciowy)

Ostatnia grupa uczniów zakończyła udział w kursie CISCO CCENT (CCNA1+CCNA2) organizowanym przez firmę PROIDEA KRAKÓW. Przez ponad 100 godzin uczniowie nabywali wiedzę i umiejętności związane z tworzeniem, konfiguracją i obsługą sieci komputerowych organizowanych przy pomocy switchy i routerów firmy CISCO.

Uczniowie mieli okazję zetknąć się ze sprzętem wysokiej klasy, używanym w dużych firmach oraz poczuć "smak pracy" administratora sieci. Zdobyte certyfikaty pozwolą na lepszy start po ukończeniu szkoły na wymagającym rynku pracy - tylko trzeba jeszcze zdać ostatnie egzaminy ....

Miejmy nadzieję na nową edycję Projektu, dzięki czemu kolejni chętni uczniowie będą mogli cieszyć się takimi szkoleniami nie ponosząc za nie żadnych kosztów