Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na kurs Grafika rastrowa - obróbka zdjęć
niedziela, 31 sierpnia 2014 18:04

Rekrutacja na kurs Grafika rastrowa - obróbka zdjęć

W miesiącu wrześniu w ramach Projektu zostanie zorganizowany kurs Grafika rastrowa - obróbka zdjęć. Szkolenie skierowane jest dla uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk chcących w sposób profesjonalny zajmować się obróbką zdjęć oraz projektowaniem graficznym. W ciągu 20 godzin szkolenia będzie można się nauczyć podstaw pracy w programie PhotoShop i GIMP, przeprowadzić profesjonalny retusz zdjęcia,  tworzyć fotomontaże, przygotowywać materiały do druku lub na strony WWW.

Chętni proszeni są o zgłaszanie się do szkolnego lidera projektu Zbigniewa Florczykiewicza w dniach 1-5.09.2014 r.

Kurs przewidziany jest dla grupy 10 osób i będzie realizowany w budynku Zespołu Szkół.