Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na zajęcia kluczowe i doradztwo zawodowe w roku szk. 2014/15
niedziela, 31 sierpnia 2014 17:45

Rekrutacja na zajęcia kluczowe i doradztwo zawodowe w roku szk. 2014/15

W roku szkolnym 2014/15 po raz ostatni zostaną zorganizowane zajęcia kluczowe i z doradztwa zawodowego w ramach Projektu. Dotyczyć będą jak zwykle klas technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa i technik informatyk.

W dniach 1-5.09.2014 przyjmowane są zapisy na następujące formy wsparcia:

- zajęcia z doradztwa zawodowego dla uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk (dla dwóch grup po 15 osób)

- zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas czwartych technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk (dla jednej grupy 15 osób)

- zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla klas czwartych technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa (dla jednej grupy 15 osób)

- zajęcia wyrównawcze z informatyki dla klas czwartych technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk (dla jednej grupy 15 osób)

- zajęcia rozwijające z informatyki dla klas drugich technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk (dla jednej grupy 15 osób)

Zajęcia odbywać się będą w miesiącu wrześniu.

Zapisy u szkolnego lidera Projektu Zbigniewa Florczykiewicza