Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Konkurs "Mam Zawód. Mam Fantazję" 2014

Konkurs "Mam Zawód. Mam Fantazję" 2014

MAM ZAWÓD. MAM FANTAZJĘ 2014

W RAMACH PROJEKTU MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji konkursu „Mam Zawód. Mam Fantazję”. W roku 2014  konkurs zostanie przeprowadzony w 8 konkurencjach zawodowych.

I Konkurencja - Kucharz – Suska sechlońska na małopolskim stole – branża turystyczno-gastronomiczna.

II Konkurencja – Strona internetowa - wizytówka firmy - branża informatyczno-elektroniczna.

III Konkurencja – Opracowanie projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu przy XVIII-wiecznym dworze szlacheckim w Łopusznej i pomiary geodezyjne - branża rolno-przetwórcza.

IV Konkurencja – AutoCad na start – branża informatyczno-elektroniczna.

V Konkurencja – Diagnostyka elementów mechatroniki samochodowej – branża mechaniczno – mechatroniczna.

VI Konkurencja – Konkurs barmański - Mam zawód. Mam fantazję. - branża turystyczno-gastronomiczna.

VII Konkurencja – Cztery pory roku - strzyżenie- branża usługowa.

VIII Konkurencja – Profesjonalny organizator turystyki - branża turystyczno-gastronomiczna.

Czekają atrakcyjne nagrody !

Rekrutacja trwa do 20.09.2014 r.

Szczegóły konkursu, regulamin: http://www.zawodowamalopolska.pl/Mlodziez/Strony/konkursy.aspx
lub P. Aleksandra Maniak (technikum hotelarskie), P. Zbigniew Florczykiewicz (technikum informatyczne)