Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na kurs prawa jazdy kat. B
poniedziałek, 02 czerwca 2014 06:27

Rekrutacja na kurs prawa jazdy kat. B

Rozpoczęła się rekrutacja na kurs prawa jazdy kat. B., który będzie się odbywać w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce. Rekrutacja potrwa do dnia 10.06.2014 r.

Kurs dotyczy 10 uczniów:  5 osób z klas technikum hotelarskiego i 5 osób z klas technikum informatycznego, którzy w dniu jego rozpoczęcia będą mieli ukończone 17 lat i 9 miesięcy. Termin kursu: 01.07 – 30.09.2013 r.

Kurs będzie prowadzony przez Zespół Szkół Nauki Jazdy "Auto-Zebra" w Niepołomicach

Zapisy i szczegółowe informacje u szkolnego lidera Projektu Zbigniewa Florczykiewicza