Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Kursy kelnerskie w I i II kwartale 2014 r.
wtorek, 22 kwietnia 2014 18:07

Kursy kelnerskie w I i II kwartale 2014 r.

W I i II kwartale br. odbyły się kursy kelnerskie, które ukończyło w sumie 10 uczestników, będących uczniami klasy II technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa. Kurs skierowany był do osób, które chciały zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi gości w restauracji, sprawnego podawania potraw i serwowania win.
Uczestnicy szkolenia podczas zajęć obsługiwali gości w zaaranżowanej do ćwiczeń restauracji.

Wszyscy uczestnicy po serii zajęć i ćwiczeń, na zakończenie kursu musieli zdać egzamin, który pozwolił im zdobyć upragniony certyfikat.

Galeria zdjęć: