Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Nabór na stanowisko nauczyciela j. obcego w ramach Projektu MKZwM
poniedziałek, 02 grudnia 2013 19:41

Nabór na stanowisko nauczyciela j. obcego w ramach Projektu MKZwM

KOMUNIKAT

Dyrektor Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela języka angielskiego (umowa zlecenie od 02.01.2014 do 30.09.2014) w zakresie zajęć pozalekcyjnych rozwijających w ramach Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”. Do obowiązków nauczyciela szkoleniowca należeć będzie:

- Opracowanie programu nauczania

- Przeprowadzenie ewaluacji wewnętrznej

- Przeprowadzenie zajęć pozalekcyjnych rozwijających w wymiarze 60 godzin

( I kwartał – 26 godzin ; II kwartał – 26 godzin ; III kwartał – 8 godzin ;)

- Prowadzenie dziennika zajęć pozalekcyjnych

- Oznaczania dokumentów, pomieszczeń, stanowisk pracy, materiałów edukacyjnych, zaświadczeń, certyfikatów zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki;

Zainteresowanych podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do Dyrektora Szkoły w terminie do 27.12 2013 roku.

Niepołomice, 02.12.2013 r.