Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. kurs barmański IX 2013
wtorek, 08 października 2013 07:21

kurs barmański IX 2013

Już po raz czwarty w dniach 21-29 września 2013 r. odbył się kurs barmański dla 5 uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa. To już ostatni kurs w tej edycji Projektu Modernizacja Kształcenia zawodowego w Małopolsce.

Kurs miał za zadanie wprowadzić w zagadnienia pracy za barem oraz pozwolić na postawienie pierwszych kroków w zawodzie barmana z zapleczem podstawowych informacji i zdolności praktycznych. I chyba to się udało ...