Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na zajęcia kluczowe w roku szk. 2013/14
sobota, 21 września 2013 07:47

Rekrutacja na zajęcia kluczowe w roku szk. 2013/14

W roku szkolnym 2013/14 zostaną w ramach Projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce" będą prowadzone zajęcia kluczowe z następujących przedmiotów:

- zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas czwartych technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa i technik informatyk (dla dwóch grup po 15 osób)

- zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla klas czwartych technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa i technik informatyk (dla dwóch grup po 15 osób)

- zajęcia wyrównawcze z informatyki dla klas czwartych technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk (dla jednej grupy 15 osób)

- zajęcia rozwijające z informatyki dla klas drugich technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk (dla jednej grupy 15 osób)

Zajęcia rozpoczynają się w październiku i będą trwały przez cały rok szkolny.

Zapisy u szkolnego lidera Projektu do dnia 27.09.2013 r.