Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na kurs barmański - 2 2013
wtorek, 10 września 2013 14:52

Rekrutacja na kurs barmański - 2 2013

Rekrutacja uczestników na kurs barmański

Do dnia 18.09.2013 r. trwa rekrutacja na kurs barmański, który odbywać się będzie w dniach 21-29 września 2013 r. Osoby, które chcą zgłosić chęć udziału w tym kursie proszone są w w/w terminie o kontakt ze szkolnym liderem Projektu Zbigniewem Florczykiewiczem. Kurs dotyczy uczniów klas II-IV technikum hotelarskiego, którzy mają ukończone 18 lat.

Regulamin zgodnie z którym odbywa się rekrutacja: http://www.lo-niepolomice.pl/index.php/projekty/modernizacja-ksztacenia-zawodowego-w-maopolsce/item/101-regulamin-uczestnictwa-w-projekcie.html

Ilość miejsc: 5
Kurs będzie się odbywał w weekendy: 21-22 oraz 28-29 września, w godzinach 8.00-16.00