Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na kurs CISCO CCNA 1-4
poniedziałek, 03 czerwca 2013 13:37

Rekrutacja na kurs CISCO CCNA 1-4

Do dnia 7.06.2013 r. trwa rekrutacja na kurs CISCO CCNA 1-4 w ramach Projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce. W kursie mogą uczestniczyć uczniowie klas drugich i wyższych uczęszczających do technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk. Kurs przygotowuje do uzyskania cenionego certyfikatu CCNA 604-802 (egzamin jest opłacony).
Ilość wolnych miejsc - 3.
Zajęcia odbywać się będą w Krakowie, w firmie PROIDEA, ul. Konarskiego 44/6. Wstępny harmonogram zajęć do wglądu u lidera projektu. Tam także szczegółowe informacje dotyczące warunków rekrutacji i samego kursu.