Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na kurs CISCO CCENT
poniedziałek, 03 czerwca 2013 13:29

Rekrutacja na kurs CISCO CCENT

Do dnia 7.06.2013 r. trwa rekrutacja na kurs CISCO CCENT w ramach Projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce. W kursie mogą uczestniczyć uczniowie klas drugich i wyższych uczęszczających do technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk.
Ilość wolnych miejsc - 6.
Zajęcia odbywać się będą w Krakowie, w firmie PROIDEA, ul. Konarskiego 44/6. Wstępny harmonogram zajęć do wglądu u lidera projektu. Tam także szczegółowe informacje dotyczące warunków rekrutacji i samego kursu.