Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Rekrutacja na kurs prawa jazdy kat. B
poniedziałek, 03 czerwca 2013 13:18

Rekrutacja na kurs prawa jazdy kat. B

Do dnia 07.06.2013 r. trwa rekrutacja na kurs prawa jazdy kat. B, który będzie się odbywać w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce.
Kurs dotyczy 10 uczniów klas technikum hotelarskiego (5 osób) i technikum informatycznego (5 osób), którzy w dniu jego rozpoczęcia będą mieli ukończone 17 lat i 9 miesięcy. Termin kursu: 01.07 – 30.09.2013 r.
Zapisy i szczegółowe informacje u szkolnego lidera Projektu Zbigniewa Florczykiewicza