Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. rekrutacja na drugą wizytę studyjną do Turyngii
poniedziałek, 03 czerwca 2013 13:09

rekrutacja na drugą wizytę studyjną do Turyngii

Rozpoczęła się rekrutacja osób, chętnych do odbycia wizyty studyjnej do Turyngii w ramach Projektu Modernizacja Kształcenia zawodowego w Małopolsce. O wyjazd ubiegać się mogą uczniowie technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa, którzy ukończyli pierwszy rok nauki w szkole, znają dobrze język angielski lub niemiecki. Szczegółowe kryteria wyboru uczestnika jak i inne informacje dostępne są u szkolnego lidera Projektu Zbigniewa Florczykiewicza.
Rekrutacja trwa do 7 czerwca 2013 r.