Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Kurs barmański 2013
środa, 15 maja 2013 15:19

Kurs barmański 2013

W dniach 6-14 kwietnia 2013 r. odbył się kurs barmański, który ukończyło 5 uczestników, będących uczniami klas II i III technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa. Kurs obejmował zarówno treści teoretyczne jak i praktyczne dotyczące trunków. Wszyscy uczestnicy po serii zajęć i ćwiczeń, na zakończenie musieli zdać egzamin z teorii oraz przygotować wybrany przez siebie drink.

Galeria zdjęć z kursu: