Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. kurs baristyczny 2013
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 12:19

kurs baristyczny 2013

W dniach 4-5 kwietnia 2013 r. odbył się drugi w tym roku szkolnym kurs branżowy w ramach Projektu - warsztat baristyczny.

W warsztatach wzięło udział pięć uczennic technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa. Pierwszy dzień poświęcony był w większości teorii. Drugi dzień to już tylko zajęcia praktyczne: mielenie kawy, parzenie w expresie, spienianie mleka, nalewanie, malowanie ....

Galeria zdjęć z kursu: