niedziela, 08 kwietnia 2012 17:38

Kursy kelnerskie

W połowie marca i na początku kwietnia odbył się kurs kelnerski dla dwóch pięcioosobowych grup uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa.

Program kursu obejmował wszystkie aspekty pracy kelnera od pokazania jego sylwetki i wizerunku, przez układanie i dekorację stołów w zależności od formy przyjęcia, zasad obsługi gości, aż do podstaw robienia drinków.

Oba kursy trwały po kilka dni, gdyż było do przeprowadzenia 30 godzin zajęć, ale z opinii uczniów wynika, że było warto.

Oto kilka fotek z zajęć