Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Terminy rekrutacji na kursy branżowe, które odbędą się w roku szkolnym 2011/12
wtorek, 17 stycznia 2012 20:52

Terminy rekrutacji na kursy branżowe, które odbędą się w roku szkolnym 2011/12

W roku szkolnym 2011/12 zaplanowane są następujące kursy branżowe:

- kurs kelnerski 1: rekrutacja na ten kurs trwać będzie od 23 stycznia do 10 lutego 2012 r. i może w nim uczestniczyć 5 uczniów technikum hotelarskiego (od klasy drugiej)

- kurs kelnerski 2: rekrutacja na ten kurs trwać będzie od 5 do 23 marca 2012 r. i może w nim uczestniczyć 5 uczniów technikum hotelarskiego (od klasy drugiej)

- kurs na prawo jazdy: rekrutacja na kurs trwać będzie od 6 do  22 czerwca 2012 r. i może w nim uczestniczyć 10 uczniów technikum hotelarskiego i informatycznego (trzeba mieć co najmniej 18 lat bez trzech miesięcy w momencie rozpoczęcia kursu - początek lipca)

- kurs CISCO CCENT: rekrutacja na kurs trwać będzie od 6 do 22 czerwca 2012 r. i może w nim uczestniczyć 6 uczniów technikum informatycznego (od klasy drugiej)