Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Nabór na stanowisko nauczyciela matematyki w ramach Projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce"
poniedziałek, 20 grudnia 2010 12:52

Dyrektor Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II

ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela matematyki ( umowa zlecenie od 01.01.2011 do 31.12.2011) w zakresie zajęć pozalekcyjnych wyrównawczych w ramach Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”. Do obowiązków nauczyciela  szkoleniowca należeć będzie:

-        Opracowanie programu nauczania

-        Przeprowadzenie ewaluacji wewnętrznej

-        Przeprowadzenie zajęć pozalekcyjnych wyrównawczych w wymiarze 60 godzin

-        Prowadzenie dziennika zajęć pozalekcyjnych

-        Oznaczania dokumentów, pomieszczeń, stanowisk pracy, materiałów edukacyjnych, zaświadczeń, certyfikatów zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki;

Zainteresowanych podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do Dyrektora Szkoły w terminie do 30.12. 2010 roku.

Niepołomice, 20.12.2010 r.