Start Projekty Modernizacja Kszt. Zaw. Nabór na stanowisko pomocy administracyjnej i powierzenia obowiązków Lidera Szkolnego w zakresie realizacji Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”
środa, 23 czerwca 2010 14:08

KOMUNIKAT

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II ogłasza nabór na stanowisko pomocy administracyjnej
i powierzenia obowiązków Lidera Szkolnego (umowa o pracę) w zakresie realizacji Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”. Do obowiązków Lidera szkolnego należeć będzie:

-       Upowszechnianie wśród uczniów informacji o naborach na zajęcia, kursy i szkolenia

oraz o konkursach i wszelkich wydarzeniach organizowanych w ramach projektu.

-       Opracowywanie baz danych oraz raportów kwartalnych działań realizowanych przez szkołę.

-       Koordynacja i organizacja wydarzeń i akademii szkolnych związanych z promocją projektu.

-       Współudział w organizacji konkursów dla uczniów.

-       Redagowanie i wprowadzanie informacji dotyczących szkoły objętej nadzorem Lidera Szkolnego na stronę internetową projektu i  ogólno – regionalny portal szkolnictwa zawodowego.

-       Stała współpraca z koordynatorem gminnym.

-       Stała współpraca z zespołem ds. promocji i informacji lidera partnerstwa.

-       Uzupełnianie formularza PEFS.

-       Rekrutacja uczestników do projektu.

-       Terminowość realizacji zadań w ramach PRS w szkole.

Zainteresowanych podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do Dyrektora Szkoły w terminie do 30 czerwca 2010 roku.

Niepołomice, 23.06.2010 r.