Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
webmaster

webmaster

piątek, 23 czerwca 2017 11:47

Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2016/2017

- część pisemna, część ustna

l.p.

Przedmiot

Termin/godzina/numer sali

Komisja

 

1

język polski

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:20

sala nr 4

Przewodniczący – Wacław Sternal

Egzaminator –Piotr Jarmocik

Egzaminator – Barbara Sołkowska

2

język polski

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:20

sala nr 6

Przewodniczący – Aleksandra Kwaca

Egzaminator –Paulina Szewczyk

Egzaminator – Lucyna Niedbała

3

historia

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:00

sala nr 4

Przewodniczący – Wacław Sternal

Egzaminator –Piotr Jarmocik

Egzaminator – Barbara Sołkowska

4

rachunkowość finansowa

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:00

sala nr 5

Przewodniczący – Barbara Wiśniowska

Egzaminator –Aleksandra Kwaca

Egzaminator – Józef Zelek

5

fizyka

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:20

sala nr 5

Przewodniczący – Barbara Wiśniowska

Egzaminator –Monika Maślaniec

Egzaminator – Paweł Szczeszek

6

język angielski

24 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:40

sala nr 5

Przewodniczący – Barbara Wiśniowska

Egzaminator –Barbara Kowalska

Egzaminator – Justyna Kuźma

Egzaminator – Katarzyna Grochot

E

 

7

matematyka

25 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:00

sala nr 6

Przewodniczący – Aleksandra Kwaca

Egzaminator –Elżbieta Ruszaj

Egzaminator – Małgorzata Radziszowska

 

8

matematyka

25 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:20

sala nr 5

Przewodniczący – Wacław Sternal

Egzaminator –Beata Gorzkowska

Egzaminator – Jan Perchlicki

 

9

historia

25 sierpnia 2017 r.

cz. pisemna godz.9:00

sala nr 5

cz. ustna godz. 11:00

sala nr 5

Przewodniczący – Wacław Sternal

Egzaminator –Jarosław Muter

Egzaminator – Izabela Wojakowska

 

piątek, 09 czerwca 2017 19:18

W dniu 9.06.2017 r. na podstawie złożonych dokumentów rekrutacyjnych i kryteriów zawartych w regulaminie Projektu, została opracowana lista rankingowa uczestników wizyty zawodoznawczej do ACK CYFRONET w Krakowie.

 

Lista rankingowa uczestników wizyty wg numerów w dziennikach:

klasa 3TI (nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,17,18,19,20,21,22,23)

klasa 2TI (nr 6, 8, 12)

 

Pełna lista, wraz z punktacją jest dostępna do wglądu w biurze projektu - sala 11

piątek, 09 czerwca 2017 08:52

W dniach 20–23 kwietnia 2017 r.  uczeń naszej szkoły Patryk Klima brał udział w finale XLIII Olimpiady Geograficznej, który odbył się w Suwałkach.

Patryk, uczeń klasy II Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II                      w Niepołomicach został finalistą Olimpiady Geograficznej w kwietniu tego roku jako pierwszy z naszej szkoły.

Zajął wysokie 39 miejsce, na 118 uczestników z całej Polski.

Gratulujemy zarówno finaliście jak i nauczycielom przygotowującym Patryka, Pani mgr Barbarze Wiśniowskiej i Panu mgr Arturowi Maciukowi

piątek, 02 czerwca 2017 07:36

- w Japonii panuje kult pracy; wiele osób siedzi w firmie do wieczora, bo ich szef jeszcze nie wyszedł z biura,

- w Japonii nadgodziny uznawane są za normalność (w kontrakcie, który podpisuje pracownik, jest zapisane, ile nadgodzin będzie musiał wyrobić, zazwyczaj ok. 30–40 dodatkowych godzin miesięcznie,

- w Japonii presja psychiczna w korporacjach jest ogromna i niektórzy tego nie wytrzymują; rząd próbuje wpłynąć na firmy i wymusić poprawę warunków pracy; zaczęto siłą przydzielać urlopy pracownikom, bo sami by ich nie wzięli,

- w Japonii powstała publiczna lista wstydu firm, które łamią prawa pracownika i zmuszają do długich nadgodzin,

- w Japonii problemem są nie przepisy, ale mentalność Japończyków,

ponadto:

- w Japonii studentów przygotowuje się do odpowiadania na pytania rekrutacyjne według określonego schematu; wszyscy uczą się tych samych testów i wzorów, zakładają ten sam garnitur, tę samą białą koszulę, biorą tę samą aktówkę i idą na tę samą rozmowę kwalifikacyjną, która w każdej korporacji wygląda dokładnie tak samo; o przyjęciu decyduje to, jak dobrze wyuczysz tych formułek i czy potrafisz wysławiać się w sposób oficjalny, grzeczny - „Co myślisz o nadgodzinach?”, „Firma jest najważniejsza, zrobię dla niej wszystko”,

- w Japonii pociągi nie spóźniają się, można nimi dojechać wszędzie; jest to bardzo wygodne, ale z drugiej strony też denerwujące - zdarza się, że brakuje mi 10 sekund, by dobiec na stację, a pociąg odjeżdża sprzed nosa;  w japońskich pociągach jest cicho - nikt nie włącza muzyki i nie rozmawia przez telefon, panuje grobowa cisza, można się nawet zdrzemnąć w drodze do pracy.

Czy to już czas, by porównanie „pracowity jak mrówka”

zastąpić sformułowaniem „pracowity jak Japończyk”?

 

 

 

Opracowanie -  Ewa Rogóż, na podstawie:

http://podroze.onet.pl/ciekawe/emil-truszkowski-japonczycy-to-narod-pracoholikow-wywiad/txe4my

czwartek, 18 maja 2017 19:40

W dniu 18.05.2017 r. na podstawie złożonych dokumentów rekrutacyjnych i kryteriów zawartych w regulaminie Projektu, została opracowana lista rankingowa oraz lista rezerwowa uczestników na kurs Prawa jazdy kat. B.

 

Lista rankingowa uczestników kursu Prawa jazdy kat. B wg numerów w dziennikach:

14 (2TE), 17 (2TI) ,14 (2TI), 7 (2TI), 11 (3TI), 17 (3TE), 13 (3TI), 2 (3TI)

 

Lista rezerwowa uczestników kursu Prawa jazdy kat. B wg numerów w dzienniku:

5 (2TE), 9 (3TI), 13 (2TI)

 

Pełne listy, wraz z punktacją są dostępne do wglądu w biurze projektu - sala 11

poniedziałek, 29 maja 2017 16:21

Aktualny harmonogram zajęć - czerwonym kolorem oznaczono zmiany w stosunku do planu pierwotnego:

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin realizacji

Termin
zakończenia

Miejsce
realizacji

data

godziny

Kurs księgowości
komputerowej CDN OPTIMA

Józef Zelek

1.06.2017

11.30-14.00

1.06.2017

Zespół Szkół,
sala 8

Kurs
IT ESSENTIALS

Tomasz
Wyczesany

1.06.2017

8.06.2017

22.06.2017

27.06.2017

15.15-16.50

15.15-17.45

15.15-18.15

9.00-11.30

27.06.2017

Zespół Szkół,
sala 10

Kurs tworzenia stron WWW

Paweł
Szczeszek

10.06.2017

20.06.2017

23.06.2017

24.06.2017

8.00-14.00

13.15-16.30

12.00-16.50

8.00-14.00

24.06.2017

Zespół Szkół,
sala 9

Kurs grafiki
komputerowej

Tomasz
Wyczesany

9.06.2017

10.06.2017

23.06.2017

24.06.2017

14.30-17.45

8.00-14.00

12.00-16.50

8.00-14.00

24.06.2017

Zespół Szkół,
sala 10

Wycieczka zawodoznawcza
do ACK CYFRONET
w Krakowie

Zbigniew
Florczykiewicz

Paweł
Szczeszek

14.06.2017

9.00 - 14.00

14.06.2017

ACK CYFRONET AGH
ul. Nawojki 11
30-950 Kraków 23

piątek, 26 maja 2017 07:37

 

 

W dniu 18 maja 2017 roku uczniowie klasy I A, I B Liceum Ogólnokształcącego oraz klasy I Technikum Hotelarskiego i Ekonomicznego uczestniczyli w niepołomickim MCK w warsztatach tematycznych  oraz  konkursie poświęconym Unii Europejskiej.

 

Podczas warsztatów zostały poruszone następujące zagadnienia:

 

- dotychczasowe projekty unijne realizowane za pośrednictwem MCK,

- projekty unijne obecnie realizowane,

- projekty planowane od roku szkolnego 2017/2018,

- cele, zadania, zakres beneficjentów w ramach realizacji projektu „Od szkolenia do zatrudnienia” skierowanego dla młodzieży w wieku od 15 do 17 lat oraz osób dorosłych w wieku od 18 do 24 lat.

 

Uczestnicy spotkania otrzymali w wersji papierowej szczegółowe wytyczne w zakresie w/w projektu. Finalistkami odbytego konkursu zostali z klasy: I A LO Maksymilian Żuchowicz, z I B LO Łukasz Lisek, z I Technikum Ekonomicznego  Gabriela Maciejasz. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe nagrody.

 

Ewa Rogóż – koordynator wycieczki

 

 

piątek, 12 maja 2017 08:10

W piątek  26 maja 2017 r. w gabinecie dyrektora szkoły w godzinach od 9.00 - 12.00 absolwentom  technikum, którzy otrzymali wszystkie  świadectwa potwierdzające kwalifikacje w  danym zawodzie  oraz otrzymali świadectwo ukończenia szkoły zostaną wydane dyplomy wraz z suplementami  potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

piątek, 28 kwietnia 2017 09:40

W dniu 28.04.2017 r. na podstawie złożonych dokumentów rekrutacyjnych i kryteriów zawartych w regulaminie Projektu, zostały opracowane listy rankingowe oraz listy rezerwowe uczestników na kurs Grafiki komputerowej i Tworzenia stron WWW.

 

Lista rankingowa uczestników kursu Grafiki komputerowej wg numerów w dzienniku:

6 (2TI), 3 (3TI) ,16 (3TI), 22 (3TI),2 (3TI), 10 (3TI), 20 (3TI), 12 (2TI)

Lista rezerwowa uczestników kursu Grafiki komputerowej wg numerów w dzienniku:

4 (2TI), 11 (2TI), 12 (3TI)

 

Lista rankingowa uczestników kursu Tworzenia stron WWW wg numerów w dzienniku:

1(3TI), 17(3TI), 21(3TI), 6(3TI), 13(3TI), 8(3TI), 5(3TI), 14 (3TI)

Lista rezerwowa uczestników kursu IT ESSENTIALS wg numerów w dzienniku:

7(3TI)

 

Pełne listy, wraz z punktacją są dostępne do wglądu w biurze projektu - sala 11

Zbigniew Florczykiewicz

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 10:30

W dniu 24.04.2017 r. na podstawie złożonych dokumentów rekrutacyjnych i kryteriów zawartych w regulaminie Projektu, zostały opracowane listy rankingowe oraz listy rezerwowe uczestników na kurs CDN OPTIMA i IT ESSENTIALS.

 

Lista rankingowa uczestników kursu CDN OPTIMA wg numerów w dzienniku:

16 (4TE), 22 (4TE), 18 (4TE), 24 (4TE), 15 (4TE), 21 (4TE), 23 (4TE), 19 (4TE).

Brak uczestników na liście rezerwowej.

 

Lista rankingowa uczestników kursu IT ESSENTIALS wg numerów w dzienniku:

7 (2TI), 1 (2TI), 6 (2TI), 5 (2TI), 8 (2TI), 15 (2TI), 9 (2TI)

Lista rezerwowa uczestników kursu IT ESSENTIALS wg numerów w dzienniku:

12 (2TI), 4 (2TI), 10 (2TI), 13 (2TI), 11 (2TI)

 

Pełne listy, wraz z punktacją są dostępne do wglądu w biurze projektu - sala 11

Zbigniew Florczykiewicz

L.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin realizacji

Miejsce realizacji danej formy wsparcia w ramach projektu

data

godziny

1

Kurs księgowości komputerowej

CDN OPTIMA

(grupa 8 osób)

Józef Zelek

19.05.2017

22.05.2017

24.05.2017

25.05.2017

29.05.2017

8.00-12.30

10.30-17.00

8.00-13.00

8.00-14.00

11.30-17.00

Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II

32-005 Niepołomice

Plac Kazimierza Wielkiego 1

sala 8

2

Kurs IT ESSENTIALS

(grupa 7 osób)

Tomasz Wyczesany

11.05.2017

18.05.2017

25.05.2017

15.15-19.15

15.15-19.15

15.15-18.15

Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II

32-005 Niepołomice

Plac Kazimierza Wielkiego 1

sala 10

3

Kurs tworzenia stron WWW

(grupa 8 osób)

Paweł Szczeszek

20.05.2017

27.05.2017

8.00-14.00

8.00-14.00

Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II

32-005 Niepołomice

Plac Kazimierza Wielkiego 1

sala 9

4

Kurs grafiki komputerowej

(grupa 8 osób)

Tomasz Wyczesany

20.05.2017

27.05.2017

8.00-14.00

8.00-14.00

Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II

32-005 Niepołomice

Plac Kazimierza Wielkiego 1

sala 10

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS