Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Plan zajęć Kółka zainteresowań
Kółka zainteresowań
środa, 18 grudnia 2013 09:24

Harmonogram zajęć dodatkowch

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH I KONSULTACJI REALIZOWANYCH PRZEZ NAUCZYCIELI POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW

Imię i Nazwisko

Rodzaj zajęć/ przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina realizacji

Sala lekcyjna

Bobek Rafał

Zajęcia liturgiczno- biblijne

Piątek 16.00 – 16.45

Zajęcia zewnętrzne

Burghardt Marta

Język włoski - zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ucznia

Środa 15.10-15.55

s. 21

Dańda Agata

Koło plastyczne

Czwartek 9.15-10.00

biblioteka

Dobrzańska Aleksandra

Język niemiecki – konsultacje dla maturzystów

Poniedziałek 8.00 / Wtorek 13.30

s.26

Fijał Ewa

Biologia -zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ucznia

Wtorek 12.35-13.20

Czwartek 8.00-8.45

s.23 lub do uzgodnienia

Florczykiewicz Zbigniew

Koło informatyczne / Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji e13

Piątek 15.10-15.55

Sala 11

Glica Michał

Sks  - p. ręczna i siatkówka

Czwartek 16.00-16.45

Hala sportowa

Glińska-Grochal Anna

Przygotowanie do egz. z kwalifikacji T.11 i T.12

Czwartek 13.30 – 14.15

CKZiU

Gorzkowska Beata

Konsultacje maturalne z matematyki

Zajęcia rozwijające i wyrównujące w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Wtorek 8.00-8.45

Poniedziałek 15.10 – 15.55

Czwartek 13.30-14.15

Czwartek 14.20-15.05

s. 14

 

s. 14

s. 14

Grochot Katarzyna

Konsultacje maturalne/ Przygotowania do matury rozszerzonej

Poniedziałek 14.20

s.19

Gryglak Beata

Konsultacje plastyczne

Wtorek 14.20 – 15.00

s.6

Jarmocik Piotr

Konsultacje maturalne

Zajęcia zwiększające szanse uczniów

Czwartek 8:50

s.4

Jeziorek Jarosław

Przygotowanie do egzaminu

z kwalifikacji E.12

II półrocze

s. 9 i s. 10

Klima Maciej

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów. (Np. Koło medialne. Wedle zainteresowania)

Wtorek 15.00 -  16.00

 

Gabinet pedagoga.

Kowalska Barbara

Konsultacje dla maturzystów

Zajęcia z jęz. ang dla pozostałych uczniów

Pon . od 8.50 / l.2/

 

Wt.  od 14.20 / l.8/

s.20

Kracik Anna

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne

Wtorek 16.00 16.45

po uzgodnieniu z zainteresowanymi uczniami

Kryjomska Edyta

Przygotowanie uczniów do konkursów .

Piątek 8.00-8.45

s. 20

Kuc Angelika

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji E.14

lub kółko informatyczne dla zainteresowanych uczniów

Piątek 12.30 – 13.15

Sala 1

Kuźma Justyna

Konsultacje maturalne

 

 

 

 

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ucznia

Środa 8.50 – 9.35

Środa 14.20 – 15.05

Piątek 8.50 – 9.35

Piątek 13.30 – 14.15

 

Według wcześniejszego zgłoszenia się ucznia

s.3

s.3

s.27

s.27

Kwaca Aleksandra

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji A.36

Wtorek 14:20 – 15:10

Gabinet  v-ce  Dyrektora

Lynch Katarzyna

Konsultacje maturalne/ Przygotowania do olimpiady

Czwartek 14.20-15.10 lub do ustalenia

Sala 19

Maciuk Artur

Geografia

– przygotowanie do Olimpiady i Konkursów  geograficznych,

- Zajęcia rozwijające zainteresowania ucznia,

Czwartek 12.35 –

Termin po wcześniejszym ustaleniu,

Biblioteka lub inna wolna sala

Maniak Aleksandra

Szkolny Klub Przedsiębiorczości

Piątek  14.15  - 15.00 lub wg potrzeb uczniów

Sala 22

Maślaniec Monika

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ucznia

Konsultacje

Poniedziałek 14:00 – 14:45

17 a

Mączka Elżbieta

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji T.12

Środa 14.25 – 15.10

CKZiU

Muter Jarosław

Zajęcia rozwijające możliwości uczniów. Przygotowanie do konkursów i olimpiad.

Piątek 14.15.- 15.00.

s. 5

Niedbała Lucyna

Zaj.dod. z  j. polskiego

Środa 8.50 – 9.35

s.3

Osiecka Gabriela

Zajęcia fakultatywne

Kl. II

Kl. III

 

Wtorek 15.10 – 16.45

Środa  15.10 – 16.45

 

s.17

Perchlicki Jan

Matematyka, zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ucznia

(zajęcia wyrównawcze dla klas I)

Czwartek, 10 g.l

tj. 16:00 – 16:45

s. 14

Pilch Edyta

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów lub zwiększające szanse edukacyjne (wg potrzeb)

Środa 15.00 – 16.00

Pokój pedagoga

Polańska Zuzanna

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów

Czwartek 15.45 – 16.00

s.17

Radziszowska Małgorzata

Matematyka, zajęcia zwiększające szanse edukacyjne ucznia

Pon. lub Wt.,lub Pią.  godzina 8.00-8.45

(zajęcia wyrównawcze według zgłoszenia się wcześniejszego ucznia)

Śr.,(Konsultacje do matury ) godz. 8.00-8.45

Pią.,(Konsultacje do matury ) godz.

13.30.-14.15

s. 13

 

 

 

 

s.13

 

s.13

Rogóż Ewa

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji A.35, A.36, T.11

Doradztwo zawodowe wg oddzielnego harmonogramu

poniedziałek – 8 gl tj.14:20 – 15:05

wtorek – 9 gl                   tj. 15:10 – 15:55

sala 6

 

sala 6

 

Ruszaj Elżbieta

Zajęcia zwiększające szanse uczniów

Konsultacje maturalne/ Przygotowania do matury rozszerzonej

Kl 1b do ustalenia

 

piątek

Sala 29

Serwin Hanna

Koło Strzeleckie

1 i 3 sobota miesiąca

Godz. 10.00

Strzelnica ul. Kościuszki

Sołkowska Barbara

Klasa III B

Klasa IIIA

Pon.  lekcja 1.

Wtorek lekcja 8

Sala nr 3

Sala  nr3

Sternal Wacław

Uczniowie przygotowujący się do matury z przedmiotu wiedza o społeczeństwie

Czwartek, godzina 13.30

Sala 26

Stręk Grzegorz

Zajęcia rozwijające możliwości uczniów, przygotowanie do konkursów i olimpiad przedmiotowych.

Piątek, godzina

15.10 –15.55

Sala 6

Szczeszek Paweł

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji E.14

Piątek 15.10 – 15.55

lub Inny dodatkowy termin

Sala 9

Szewczyk Paulina

Konsultacje do matury 2017

Szkolne Dyskusyjne Koło Filmowe

Zajęcia rozwijające możliwości uczniów.

Poniedziałek 15.10-15.55

 

1 i 3 środa miesiąca

 

Do ustalenia

Sala 30

 

j.w.  + sala „Kina za Rogiem”

Sala 30

Świdnicka Joanna

Zajęcia rozwijające zainteresowania ucznia, badminton, siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna

Wtorek 16.00 – 16.45

Sala gimnastyczna

Toroń Katarzyna

Zajęcia rozwijające zainteresowania ucznia

Piątek 15.10 – 15.55

lub inny termin

Sala korekcyjna

Wiśniowska Barbara

Zajęcia rozwijające zainteresowania ucznia

Środa 14.25 – 15.05

Gabinet dyrektora

Wojakowska Izabela

Zajęcia rozwijające możliwości uczniów. Przygotowanie do konkursów i olimpiad.

Piątek 8.00-8.45

Sala 28

Wojtusik Ewa

Konsultacje dla maturzystów

Środa 13.30-14.15

Sala 12

Wyczesany Tomasz

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji e12

Czwartek 15.05-15.50

Sala 10

Zelek Józef

Przygotowanie do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie oraz do konkursów i olimpiad przedmiotowych.

Wtorek 800-845

Sala 8

Żak Dorota

Konsultacje maturalne- poziom podstawowy i rozszerzony

Wtorek 14.20-15.05

Sala 21

 

środa, 26 stycznia 2011 17:40

Kółka zainteresowań

 

Koła adresowane są dla uczniów zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy z danego przedmiotu.

 

Prowadzone koła:

  • Historyczne
  • Matematyczne
  • Języka angielskiego
  • Geograficzne
  • Chemiczne
  • Doradztwo Zawodowe

Doradztwo zawodowe:

 

mgr Ewa Rogóż


Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 






Ewa Rogóż-

doradca zawodowy

 

8.50-9.45

 

8.50-10.45

11.40-13.30

14.20-15.05

 

14.20-15.05

 

8.50-9.45

11.40-15.05

 

8.50-9.45

10.45-11.40

 


Szkolne Koło Sportowe i Rekreacyjne:

  • międzyklasowa liga piłki halowej chłopców
  • piłka ręczna chłopców i dziewcząt
  • piłka siatkowa chłopców i dziewcząt
  • koszykówka chłopców i dziewcząt
  • aerobik, taniec

 

Szkolne Koło Ligi Obrony Kraju o specjalnościach ogólno-obronnych tj.:

  • strzelectwo
  • terenoznawstwo
  • pierwsza pomoc
  • pionierka
  • łączność
  • survival

 

Szkolny Klucz Przedsiębiorczości:

  • poszerzenie wiedzy ekonomicznej,
  • kreowanie postaw przedsiębiorczych
  • realizacja programów i projektów
  • współpraca z uczelniami i pracodawcami
  • udział w projektach i programach organizowanych przez:

 

 

Narodowy Bank Polski City Bank

Państwową Inspekcję Pracy Urząd Pracy

Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Bochni Fundację Kronenberga

Inkubator Przedsiębiorczości w Krakowie Wyższą Szkołę Europejską

Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości

 


W Szkole działa amatorska grupa teatralna

przygotowująca okolicznościowe spektakle:

 

Działalność w grupie teatralnej wyzwala:

  • inwencję twórczą
  • rozwija pasje i talenty
  • uczy odpowiedzialności

Obejmuje:

  • opracowywanie scenariuszy, spektakli teatralnych
  • próby zespołu
  • ćwiczenia dykcyjne i ruchowe
  • szycie kostiumów
  • przygotowanie, projektowanie rekwizytów i scenografii

 

DKF:

Formy zajęć:

 

  • warsztaty - kręcimy filmy, piszemy scenariusze , tworzymy scenopisy
  • kursy odczytywania języka filmowego
  • prelekcje filmów


Organizujemy:

  • konfrontacje Filmowe
  • maratony Filmowe
  • spotkania z Ludźmi Filmu(gościliśmy m.in. reżysera - Andrzeja Wajdę)

 

 

Szkolny Klucz Europejski:


Ma na celu:

  • przygotowanie uczniów do olimpiad przedmiotowych
  • organizację wizyt studyjnych w Sejmie i Pałacu Prezydenckim
  • organizację spotkań ze znanymi osobistościami świata polityki
  • realizację projektów lokalnych i międzynarodowych

 

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS