Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Konkursy Sport Sportowiec roku 2011/2012 Klasyfikacja punktowa sportowca roku - chłopcy
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
poniedziałek, 28 listopada 2011 11:01

Klasyfikacja punktowa sportowca roku - chłopcy

Dyscyplona

Nazwisko

i imię

Biegi

sztafeta-powiat

 

 

siatkówka

powiat

+

Gdów

 

 

 

koszykówka

 

 

szachy

 

 

pływanie

Sztafeta+

indywidualnie

Tenis stołowy

szkoła+

powiat drużyna

+

indywidualne

 

 

 

 

piłka

nożna

turniej

piłka

ręczna

powiat

+rejon

S

uma

Trzos Przemysław

-

10+14

10

-

14+14

14+5

81

Gurgul Łukasz

-

10+14

10

-

14 +5

12

65

Gurgul Bartłomiej

-

10+14

-

-

12+10+5

12

63

Piechnik Piotr

12

-

-

-

14+12

5

14+5

62

Kampe Maciej

-

10+14

10

-

5

14+5

58

Bobowski Szymon

-

10+14

10

-

14+5

53

Bolek Piotr

-

10+14

10

-

14+5

53

Kłusek Bartosz

-

10+14

10

-

14+5

53

Bystrowski Tomasz

12

10

-

+12

5

39

Kordyl Stanisław

12

10+14

-

-

36

Czerczak Damian

12

-

-

14

5+5

36

Zamojski Paweł

-

-

10

-

5

14+5

34

Pokorski Mateusz

-

10+14

10

-

34

Szczurek Bartłomiej

-

-

-

-

14

14+5

33

Wilimberg Radomir

-

-

-

-

14

14+5

33

Buchacz Michał

-

-

-

-

-

-

12

14+5

31

Jeleń Maciej

12

-

-

14

5

31

Kapała Jacek

-

-

-

-

-

14+10+5

29

Sosna Artur

-

-

-

-

14+14

28

Zabdyr Mateusz

-

-

-

-

14+14

28

Bajak Bartłomiej

-

-

-

-

-

5

14+5

24

Proszek Grzegorz

-

-

-

-

-

-

5

14+5

24

Romański Filip

12

-

-

-

12

24

Wojas Mateusz

-

-

-

-

14+10

24

Pejski Marcin

-

10+14

-

-

24

Kołodziej Krzysztof

-

-

-

-

-

10+5

5

20

Wartak Kamil

-

-

10

-

5+5

20

Mleko Dominik

-

-

-

-

-

-

-

14+5

19

Ojczyk Kamil

-

-

-

-

14+5

19

Biernat Maciej

-

-

-

-

-

5

12

17

Chytkowski Dawid

-

-

-

-

-

5

12

17

Drozd Anatol

-

-

-

-

-

5

12

17

Lasek Paweł

12

-

-

-

5

17

Bereta Dawid

-

-

-

-

-

-

12

-

12

Miękina Piotr

12

-

-

-

12

Ryba Sebastian

12

-

-

-

12

Satała Damian

12

-

-

12

Wnęk Mateusz

-

-

-

-

-

-

12

-

12

Muller Szymon

-

-

10

-

10

Nytko Jakub

-

-

-

-

10

Banach Wojciech

-

-

-

-

-

5

5

Buczek Mateusz

-

-

-

-

-

5

5

Buczek Michał

-

-

-

-

-

5

5

Jagusiński  Szymon

-

-

-

-

5

5

Koch Łukasz

-

-

-

5

5

Kołodziej Paweł

-

-

-

5

5

Krupa Piotr

-

-

-

-

-

5

5

Kuźma Sebastian

-

-

-

-

-

5

5

Malinowski Andrzej

-

-

-

-

-

5

5

Stochel Mateusz

-

-

-

-

-

5

5

Szewczyk Wojciech

-

-

-

5

5

Szuszkiewicz Bartłomiej

-

-

-

-

-

5

5

Piernaczy

-

-

-

-

-

-

5

-

5

Batko Rafał

-

-

-

-

-

-

5

-

5

Kański Karol

-

-

-

-

-

-

5

-

5

Śledziewski Piotr

-

-

-

-

-

-

5

-

5

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS